Home » Noorden » Chiang Mai » De stad Chiang Mai

De stad Chiang Mai

Chiang Mai Thailand

Avond markt Chiang Mai

Chiang Mai, de hoofdstad van de gelijknamige provincie, ligt 700 kilometer ten noorden van Bangkok. De stad wordt ook wel de roos van het noorden genoemd en is populair bij zowel binnenlandse als buitenlandse toeristen. De binnenstad is een vierkant met een gracht eromheen. De laatste jaren is Chiang Mai erg ontwikkeld en moderner geworden, maar toch heeft het nog steeds zijn charme gehouden.

Toeristen komen er voor de prachtige tempels die de stad herbergt. In alleen al de binnenstad vind je meer dan 100 tempels. Aan jou om te kiezen welke je wilt zien. Ook de avondmarkt van Chiang Mai mag je niet missen. Hier vind je kleding, souvenirs, heerlijk eten en nog veel meer. Denk eraan om af te dingen bij alles wat je koopt. Er is een grote kans dat je je aankoop voor een spotgoedkoop prijsje mee krijgt. Wil je niets kopen? Dan is de avondmarkt toch leuk om mee te maken.

Wil je de stad uit? Chiang Mai is de ideale stad om een jungle tocht te beginnen. Bij een van de vele reisbureaus in de stad kun je een trekking samenstellen en boeken om een bezoek te brengen aan de traditionele bergstammen.

Chiang Mai is geen wereldstad zoals Bangkok. Echter, met zijn eigen karaktereigenschappen is Chiang Mai zeker een bezoek waard. Zorg er dus voor dat je een paar dagen de tijd hebt om deze authentieke stad te bezichtigen.

One Response to De stad Chiang Mai

  1. Nou één van mijn favoerite tempels in Chiangmai is Wat Umong.Deze tempel heb ikzelf al verschillende keren bezocht,wat is er zo speciaal aan zullen jullie zeggen? Wat Umong is een jungle temple in de heuvels aan de voet van Doi Suthep Mountain (een berg ten westen van Chiang Mai). Deze tempel heeft een kunstmatige heuvel met daarin een aantal tunnels. Bovenop deze heuvel staat de belvormige chedi. Wat Umong is een prachtige plek om te bezoeken en wat rond te wandelen in het bos rondom de tempel.
    Een verzameling Boedha hoofden en andere relikwieen nabij de ingang van de tunnels.
    Je hebt van de oude chedi een mooi uitzicht op de visvijver en het aanpalende museum.
    Als ik me niet vergis,kun je zondag’s met allerlei levensvragen terrecht bij een monnik.(plaatst aan de visvijver)éénmaal je het bruggetje overbent en je kijkt naar rechtsboven,dan zie je de tempel Wat Doi Suthep liggen.
    conclusie:voor mensen die van rust houden(zoals mezelf:georgessiam)is dit de plek waar je moet zijn in Chiangmai!
    Hoe komt u er: Wat Umong ligt op 3,5 km ten westen van Chiang Mai. Van Suandok Gate (de west poort van de oude stad) rijdt u tot Suthep weg (ongeveer 2, 5 km ten westen) en steek het kanaal over de weg. Ongeveer een halve kilometer na het Canal de weg, is er een teken op uw linkerhand, die leidt u naar Wat Umong. Vanaf hier volgt de borden richting het zuiden 1 km van de Wat. De gemakkelijkste manier is om daar naar toe te=fiets:scooter of een tuk tuk nemen.georgessiam

    georgessiam maart 15, 2012 om 8:59 pm Beantwoorden

Laat een Reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

ERVARINGEN

4 weken Thailand (2 mannen, 22 en 23 jaar)

Wie: 2 mannen (22 en 23 jaar) Hoelang: +/- 4 weken Periode: Juli 2011 Bangkok Mijn eerste reis buiten Europa was naar Thailand met mijn beste vriend. Ik hoopte op een ander soort cultuur en zon, zee, strand zoals in Spanje, maar dan anders.  Anders was het! De reis begon in Bangkok  (Khao San Road) en het werd meteen duidelijk [...]

VOLG ONS!